דשא סינתטי יוקרתי

בחירה בדשא סינתטי יוקרתי

דשא סינתטי- מבט כללי

בשנים האחרונות הפך הדשא הסינתטי למוצר מבוקש, בגלל עמידותו, יופיו, קלות הטיפול בו והחיסכון שהוא מעניק.
עם מרבד דשא סינתטי תזכו בדשא ירוק ויפה לאורך כל ימות השנה, ללא השקיה ואחזקה קפדנית שדורש דשא רגיל.
ביצירה ועץ נספק עבורכם דשא סינתטי איכותי ויפה, ייעוץ מקצועי ושירות מצוין, כדי שתקבלו את הדשא המושלם בשבילכם.

דשא סינתטי 40 מ"מ
מרבד דשא סינתטי יוקרתי , בגובה 40 מ"מ, מורכב משלושה גוונים של ירוק בשילוב מעט חום המקנים לו תחושה ומראה כמעט כמו של דשא טבעי. דשא זה בעל מראה יוקרתי, רך למגע ומתאים לשימוש בגינות פרטיות וציבוריות, פארקים, גני אירועים, מרפסות, חצרות גג ומשטחים ליד בריכות שחיה.

יתרונו של דשא זה הוא בהתאמתו הגבוהה לאקלים הישראלי, ובעמידות לקרני UV.
נתונים:
גובה הסיבים: 40 מ"מ | אחריות: 5 שנים | עמידות לקרינת UV | תו תקן: ישראלי | צפיפות: 16,898 סיבים למ"ר | צבע: 3 גוונים של ירוק ומעט גוון חום | רוחב גליל: 2/4 מטרים

היתרונות של דשא סינטטי מומלץ

דשא סינטטי הוא כבר מזמן חלק בלתי נפרד מהנוף המקומי בישראל. כל מי שמזדמן לגני אירועים, לבריכות שחייה, לפארקים ציבוריים או לבנייני משרדים יכול לראות את המרבדים הירוקים, וכמובן שהם גם נפוצים מאוד בבתים פרטיים עם גינות וחצרות. מה עומד מאחורי הפופולאריות הגבוהה של דשא סינטטי? מהו דשא סינטטי מומלץ ואיך מזהים אותו? התשובות לשאלות אלו במאמר שלפניכם.

מהם היתרונות של דשא סינטטי?

לדשא סינטטי יש כמה יתרונות על פני המרבדים הטבעיים. בראש ובראשונה, עם דשא סינטטי אתם מקבלים מרבד ירוק-עד, כלומר ירוק לאורך כל השנה וזאת בניגוד לדשאים טבעיים שמאבדים מהגוון שלהם ואפילו נראים צהובים ומתים עד להתחדשות העונתית. כמו כן, דשא טבעי אולי אינו הצמח הכי רגיש בעולם אבל הוא בהחלט יכול לסבול מנזקים עקב דריכות של ילדים שמשחקים בחצר, של ציבור המגיע לפארק, של אורחים בצימר או של שחקנים במגרש. לעומת זאת, דשא סינטטי הוא מוצר עמיד בהרבה ששומר על חזותו היפה לאורך זמן, תלוי כמובן באיכותו ועל כך נדבר בהמשך.

לכל אלו מצטרפת הסוגיה של מזיקים ומחלות, שדשא סינטטי כמובן אינו סובל מהם, ושלא לדבר על התחזוקה. כן, דשא טבעי צריך לכסח ולקצוץ באופן קבוע ואפילו די תכוף בעונת הגדילה, ואילו דשא סינטטי מייתר את כל המאמץ והטרחה. וכמובן, אי אפשר לדבר על היתרונות בלי להזכיר את החיסכון במים. דשא רגיל הוא צרכן מים רציני, בוודאי כאשר מדובר במשטחים גדולים, והדבר מתבטא הן בחשבון המים הפרטי והן במאגר המים הלאומי.

ומהו דשא סינטטי מומלץ?

על מנת ליהנות מכל היתרונות האלו יש לקנות דשא סינטטי מומלץ כפי שמציעה חברתנו. מדובר בדשא המורכב מ- 3 גווני ירוק ומעט חום שעושים את מראהו לדומה מאוד לדשאים טבעיים. יש לו מגע רך ונעים עם חזות יוקרתית, עמידות גבוהה בפני קרינת השמש והתאמה למזג האוויר בישראל, והוא גם מגיע עם אחריות לחמש שנים. כך מקבלים תחליף נעים ויפה לדשא הטבעי, ששומר על מראהו לכל אורך השנה, אך בלי הטרדות, הבעיות ובזבוז המים על הדשאים הטבעיים. 

דילוג לתוכן