גדר במבוק מושחל

גדר במבוק עבה

גדר במבוק - מבט כללי

גדר במבוק מקנה אווירה חמימה, כפרית וביתית לכל חצר. הבמבוק מספק הצללה ונותן תחושת פרטיות. הוא בעל מראה מרשים ויתרונות רבים. את גדר הבמבוק ניתן להתקין בצורות שונות, בהתאם למראה שרוצים להשיג

ביצירה ועץ תוכלו למצוא במבוקים מסוגים שונים המתאימים למטרות שונות בעוביים שונים ואורכים שונים, לפי הצרכים שלכם.

במבוק מושחל 14-16 מ"מ
גדר בעל מראה מרשים, המתאימה למגוון סגנונות ומספקת הצללה טובה ומקנה פרטיות.

יתרונות: התקנה קלה ואינה דורשת בעל מקצוע. הבמבוק מגיע כגליל המתאים למגוון שימושים, כגון הצללה לפרגולה או כגדר לחצר.

  • עובי מוט: 14-16 מ"מ
  • חיבורים: חוט מתכת מושחל הקנים
  • גבהים: 1+5. 1.5+5. 2+5. – 1+2. 1.5+2 .

במבוק מושחל 20-22 מ"מ
גדר במבוק מרשימה, בעלת קנים עבים ועמידים.

במבוק מושחל 30-35 מ"מ
גדר במבוק מקני במבוק עבים ואיכותיים במיוחד, המקנה מראה טבעי עם נגיעה אסייתית לתחושת רוגע ושלווה בגינה.

יתרונות: מתאימה מאוד ליצירת חצר בעלת מראה טבעי, משתלבת בצורה מעולה עם הטבע בחצר.

  • עובי מוט: 30-35 מ"מ
  • חיבורים: חוט מתכת מושחל הקנים
  • גבהים: 1+2. 1.5+2. 2+2
 
 

גדר במבוק מושחל – שימושים ויתרונות

אנו ביצירה ועץ בע"מ מתמחים באספקת מגוון רחב של מוצרים עבור החצר, הגינה והבית, החל בעצים לדקים ועד לדשאים סינתטיים. אחד המוצרים הפופולאריים שאנו משווקים הינה גדר במבוק מושחל שהינה פופולארית מאוד בישראל ומקנה מגוון יתרונות בשימושים שונים. את הגדרות ניתן להזמין און ליין דרך האתר של חברתנו ולקבלן במשלוח עד הבית לכל מקום ברחבי ישראל, בדגש על מחירים אטרקטיביים.

למה דווקא גדר במבוק?

קודם כל, השם גדר במבוק מושחל מגיע מכך שקני הבמבוק המסודרים זה לצד זה תפוסים על ידי חוט ברזל חזק העובר בתוכם, כלומר הם מושחלים. כאמור, גדרות אלו נפוצות מאוד בישראל ויש לכך סיבות טובות. ראשית, לבמבוקים יש מראה טבעי ויפה המשתלב היטב בסביבות של גינות וחצרות, ומקנה לסביבה החיצונית של הבית מראה הרבה יותר נעים, חמים וכפרי יחסית לסוגים אחרים של גדרות – כגון גדרות מתכת ופלסטיק. אמנם ניתן להשיג ולבנות סוגים מסוימים של גדרות מעץ ומאבן שיש להן מראה טבעי ויפה לא פחות מבמבוק, ואפילו מרשים ויוקרתי יותר, אולם היתרון יש להן חסרונות בולטים. לדוגמא, התקנת גדר במבוק מושחל היא הרבה יותר קלה מאשר בנייתה של גדר אבן, או בנייתה והתקנתה של גדר עץ. למעשה, על מנת להתקין גדר במבוק אין צורך ברקע מקצועי מיוחד או בכלים מורכבים. ניתן לבנות לגדר את היסודות הבסיסיים על ידי תקיעת מוטות בקרקע באמצעות אלמניה, ואם ישנם "יסודות" אחרים כמו עצים, קירות וכדומה ניתן להשתמש בהם.

יתרונות נוספים של גדרות במבוק

יתרון נוסף של גדר במבוק מושחל טמון בהיותה זולה בהרבה יחסית לסוגים אחרים של גדרות, במחירים נוחים לכל כיס. כמו כן, ישנן גדרות עם סוגים שונים של במבוקים המגיעים באורכים ובעוביים שונים, המתאימים לשימושים הרצויים. לדוגמא, במבוק מושחל 14 – 16 מ"מ מתאים בהחלט עבור גדר לחצר או הצללה לפרגולה, התקנתו קלה מאוד ולא דורשת בעל מקצוע, והוא מספק את כל היתרונות כגון הקניית פרטיות מעיני עוברים ושבים ו/או הצללה. כמו סוגים אחרים של במבוקים גם גדר זו מגיעה בגבהים שונים בהתאם לצרכיכם. בנוסף, ישנן גדרות במבוק מושחל בעובי 20 – 22 מ"מ וכן 30 – 35 מ"מ כאשר ככל שהבמבוק יותר עבה הוא נראה יותר מרשים, אולם כל הגדרות נאות לעין ויפות.

אם יש לכם שאלות על התקנת גדר במבוק מושחל כגדר, על פרגולה או לכל מטרה אחרת, ואם יש לכם התלבטויות לגבי בחירת הגדר המתאימה לצרכיכם, הנכם מוזמנים להתייעץ עם הצוות המקצועי של חברתנו.

phone icon דילוג לתוכן